37. Malonogometni turnir

Objava: 27.01.2016

Juraj, Rok,Tin i Borna Brlić, Zoran Briševac, Ivan Bogeljić, Dino Kurtović, Ivan Jurišić, Dominik Korica i Antonio Tompić, dečki iz naše župe i njihovi prijatelji, sudjelovali su na nedavno završenom 37. Malonogometnom turniru "Vladimir Šikić".

Na žalost Juraj Brlić se ozbiljno ozlijedio nakon utakmice koja im je osigurala prolaz u osminu finala. Na žalost, dečki nisu prošli dalje, ali je naša ekipa mladih u ovoj utakmici pokazala da može srcem i zalaganjem ozbiljno parirati i kvalitetnijim momčadima na turniru. To su i dokazali htijenjem i fanatičnom obranom "na glavu", iako uvelike oslabljeni (ozljeda Juraja Brlića). U posljednjoj utakmici imali su podršku novopridošlog igrača za tu utakmicu, vrlo požrtvovanog znalca malog nogometa Daria Geca.

Čestitamo im i želimo da i dalje nastupaju pod ovim imenom, a ako i ne ostvare pobjede, da se dobro zabave!